De tiende editie van de Koning van Spanje Trail was er één die anders liep dan gepland. Niet in mei, maar gedurende de maanden september tot en met december konden deelnemers zich op een zelf gekozen tijdstip meten met anderen in het Limburgse Land. Met na afloop, gedurende het grootste deel van deze periode, de mogelijkheid om de verdiende medaille en het Gulpener biertje naar keuze af te halen bij het Brouwlokaal. We hebben de periode nog een maand langer laten lopen, zodat mensen ook in januari nog de mogelijkheid hadden zich te registreren en de medaille op te halen.
Onderstaand de winnaars per categorie, die de prijzen krijgen opgestuurd vanuit onze partners Salomon en Gulpener. Zij ontvangen hierover persoonlijk bericht.
Night Trail | |
Dames | Heren |
01:57:35 | 01:24:54 |
Harijati Rademaker | Remko Vleerlaag |
ULTRA 80km | |
Dames | Heren |
13:06:54 | 12:19:13 |
Manon Ravesteijn | Dave Houben |
43km | |
Dames | Heren |
04:56:18 | 03:57:00 |
Suzanne Kuin | Remko Vleerlaag |
11km | |
Dames | Heren |
00:59:06 | 00:56:30 |
Ieneke Voets | Marcel Keunen |
18km | |
Dames | Heren |
01:46:53 | 01:39:50 |
Yolanda Majewski | Paul van Aalst |
21km | |
Dames | Heren |
02:39:02 | 02:12:29 |
Petra Hogervorst | Paul van Aalst |
30km | |
Dames | Heren |
03:22:25 | 02:31:00 |
Sabina de Haan | Michel Hartensveld |
ULTIMATE | |
Heren: | Dames: |
Totaaltijd: 07:57:13 | Totaaltijd: 13:24:01 |
Remko Vleerlaag | Agnes Berendsen |
De volgende deelnemers die hun tijd hebben geregistreerd krijgen eveneens een leuke prijs opgestuurd vanuit Gulpener:
-
Gerrie Schnoeing
-
Armand Veenman
-
Anne-Lotte van der Kooi
-
Rosanne Vlasveld
-
Andres Meijer
Medaille ophalen
De medailles voor de individuele afstanden, de Ultra en de Ultimate kunnen nog t/m 15 maart bij onze Store in Zoetermeer worden opgehaald. Maak hiervoor een afspraak via: 06-31557959 Mocht je dat niet lukken of passen, kunnen we tegen vergoeding van de verzendkosten de medaille alsnog naar je opsturen.
Koning van Spanje Trail in 2021
De datum voor de Koning van Spanje Trail 2021 editie is nog niet bekend. Het zal in ieder geval niet in de gebruikelijke mei-maand kunnen worden georganiseerd. We hebben een aantal routes mooie aanpassingen gegeven, dus het wordt ook om die reden zeker de moeite waard om mee te doen!